228 | U ŘEKY
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 9 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 24,5 x 33 cm, rámováno, signováno vlevo dole J. Grus.